טיסות למדריד ביטוח נסיעות למדריד

 
מדריד היא אחת הערים התוססות והצבעוניות באירופה. טיסות למדריד יוצאות מישראל בכל יום ולוקחות אתכם לבירת ספרד הממוקמת בחצי האי האיברי. ספרד נהנית מהיות הסמוכה גם לחופי הים התיכון המקסימים וגם לחופי האוקינוס האטלנטי. ספרד חולשת על מיצרי גיברלטר המאפשרים את הכניסה לים התיכון מהאוקיינוס. מדריד היתה במשך שנים בירת האימפריה הספרדית ששלחה את זרועותיה לכל חלקי תבל ובמיוחד לדרום ולמרכז אמריקה ועד היום ניכרים בה ימי הגדולה של הממלכה העצומה.

 

טיסות למדריד – כל השנה

במדריד ניתן לבקר בכל השנה ובכל צורה. משפחות יכולות ליהנות, זוגות צעירם וגם צעירים המטיילים עם תרמילים. ביקור בספרד מאפשר להיות חלק מעיר תוססת ותרבותית, עם מוזיאונים רבים, ארכיטקטורה מרשימה ואנשים מקומיים מסבירי פנים ונחמדים. טיסות מומלץ להזמין מראש כי אז תוכלו ליהנות מדילים טובים ובכל יום תוכלו למצוא טיסות ישירות מישראל למדריד. מחירי הטיסות משתנים מעונה לעונה ומחברת תעופה לחברת שכר ומומלץ לבדוק לגבי דילים של חברות התעופה הסדירות או חברות השכר השונות. בכל מקרה של נסיעה מומלץ לעשות ביטוח נסיעות למדריד שיכסה אתכם מכל צרה שעלולה לקרות במהלך הטיול.
 

מדריד – כל מה שצריך לדעת על העיר

טיסות למדריד מביאות אתכם לאווירה שונה ולעיר מיוחדת במינה. מתגוררים בעיר למעלה משלושה מליון תושבים והיא העיר הגדולה ביותר בספרד. העיר ממוקמת בגובה של 600 מ' מעל למים ולכן האקלים בעיר משתנה. בעיר מזג אוויר ים תיכוני מצד אחד, אבל בגלל גובהה הרב, בחורף נהיה קר, יכול לרדת שלג והטמפרטורות יכולות לרדת מתחת לאפס. כמות המשקעים במדריד נמוכה וברוב ימות השנה הטמפרטורות נוחות. טיסות למדריד לוקחות אתכם גם לאחד ממקורת התרבות היהודית הגדולים. בעיר יש כיום שלושה בתי כנסת וכן קהילה יהודית קטנה ופעילה. יש לזכור שלאחר גירוש ספרד בשנת 1492 לא נותרו בה יהודים ורק לאחר מלחמת העולם השנייה החלו יהודים חדשים להתיישב בה.
 

אטרקציות חשובות במדריד

מדריד מציעה לכם מבחר אטרקציות מיוחדות שיחשפו בפניכם את אחת הערים היפות באירופה. המוזיאון הלאומי של ספרד – מוזיאון פראדו נחשב לאטרקציה ענקית בעיר. המוזיאון מציג אוסף של יצירות אמנות אירופאיות ושל אמנים ספרדים שונים כמו אל גרקו, ולסקז ומורילו. גם מוזיאון תיסן בורנמיסה הידוע נמצא במדריד והוא כולל 800 פריטי אמנות שונים החל מהמאה ה-13 ועד ימינו. גם המוזיאון לאמנות מודרנית – ריינה סופייה הנמצא בתוך מבנה מרשים מן המאה ה-18.
בנוסף למוזיאונים ניתן למצוא במדריד. כיכר פלאסה מאיור שנבנתה במאה ה-17 מחכה לכם על שלל החנויות המסעדות ובתי הקפה המקיפים אותה. גם ארמון המלכות הספרדי פתוח למבקרים והוא כולל 2800 חדרים וחמישים מהם פתוחים לקהל הרחב. הפארק הידוע של מדריד קאסה דל קאמפו פתוח  והוא מכיל את גן החיות של העיר, פארק שעשועים לילדים, חממה מיוחדת לגידול צמחים שונים והמון שבילים ופינות נסתרות.